Apartmány

Apartmány NAPSUGÁR

Rodinné apartmány Napsugár sa môžu pochváliť polohou na pokojnom mieste v kúpeľnom mestečku Hévíz, len 10 minút chôdze od termálneho jazera.

Apartmány Napsugár sú ideálnym výberom pre každého, kto si pri dovolenke želá oddýchnuť a načerpať nové sily. Apartmány sú vhodné  pre rodiny s malými deťmi ale aj pre firmy na teambuildingové účely.

Každý apartmán je vybavený spálňovou  a  obývacou časťou, kuchyňou, kúpeľňou s toaletou a televízorom. Apartmán je vhodný pre 4 osoby. V spálňovej časti sa nachdza manželská posteľ a v obývacej rozkladací gauč pre dve osoby. V kuchyni je k dispozícii chladnička, dvojplatnička, rýchlovarná kanvica, základné kuchynské vybavenie a mikrovlnná rúra. Za poplatok je možnosť pripojenia na internet - WIFI.

K vychutnaniu teplých letných večerov Vám poslúži príjemné prostredie v areáli apartmánov NAPSUGÁR, kde máte k dispozícii posedenie s grilom, stolný tenis a hojdačky pre deti.

Pred areálom sa nachádza novopostavený fitnesspark, ktorý preverí Vašu kondíciu a silu.

Parkovanie je možné na nestráženom parkovisku pred apartmánmi zdarma.

 

Poznámka:

Niektoré apartmány prešli kompletnou rekonštrukciou a výmenou nábytku, na ostatné apartmány rekonštrukcia iba čaká. Nevieme zaručiť v ktorých apartmánoch budete ubytovaný. Na porovnanie nájdete fotky v galérii.

Navštívte aj naše ďalšie stránky

logo vargaelektro.euLogo pripojka.eulogo pripojkashop.sk