Cykloturistika

Cyklotrasy Hévíz

Pokiaľ máte radi bicyklovanie, dovoľte nech sa Vašim cykloštadiónom stane nádherná oblasť v srdci prírody! Vďaka cyklotrasám, ktoré vedú okolo jazera v Hévíz, okraja lesa a parku sa stane cykloturistika veľkým zážitkom.

Cyklotrasy v Hévíz sa vyznačujú ako pohodlné a bezpečné pre mladých i starších. Obľúbené miestnymi obyvateľmi a turistami všetkých generácií!

Niektoré trasy vedú okolo jazera v Hévíz, kde na Vás čaká zážitok v podobe krás okolitej zelenej prírody. Na trasách sa nachádzajú aj odpočívadlá, kde môžete nabrať sily a pokračovať v objavovaní prírodných krás. Popri ceste 71 vedie cyklotrasa, ktorá Vás zavedie priamo do mesta Keszthely.

Cyklotrasy v meste Hévíz sú široké 3,6 m, pričom slúžia aj pre peších turistov .

TRASY:

Hévíz 1 - cyklotrasa (41,3 km)

Hévíz Kerékpáros Centrum › Alsópáhok › Nemesboldogasszonyfa › Sármellék › Zalavár › Zalatöltés › Szentgyörgyvár › Alsópáhok › HévízKerékpáros Centrum

Hévíz 2- cyklotrasa (40,2 km)

HévízKerékpáros Centrum › Keszthelykertváros › Cserszegtomaj › Rezi › Rezi vár › Cserszegtomaj › HévízKerékpáros Centrum

Hévíz 3- cyklotrasa (22,4 km)

HévízKerékpáros Centrum › Nemesbük › Zalaköveskút › Karmacs › HévízEgregy › HévízKerékpáros Centrum

Hévíz 4- cyklotrsa (10,6 km)

HévízKerékpáros Centrum › Felsőpáhok › Kátyán-hegy › Alsópáhok › HévízKerékpáros Centrum

 

Veľmi príjemne Vás prekvapí aj kvalita cyklistických trás v okolí jazera Balaton. Hlavná Balatonská cyklotrasa (Balaton körút) meria 210 km a vedie po bočných cestách, alebo trasách určených výhradne pre cyklistov. Skoro v každom väčšom meste sa nachádza kompa, ktorou sa dá prepraviť na druhú stranu. Terén je rozmanitý, na svoje si prídu rodiny s deťmi, ale aj tí, ktorí majú radi mierne stúpania. Trasa vás povedie nádhernou krajinou cez vinice, novovybudované letoviská, termálne kúpaliská, hrady a zámky. Požičovne bicyklov sú v každom väčšom meste.

http://www.heviz-info.hu/keszthely.html

Navštívte aj naše ďalšie stránky

logo vargaelektro.euLogo pripojka.eulogo pripojkashop.sk